Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

do 18.04.21 r.- nauka zdalna dla uczniów klas I-VIII

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kozienicach z dniem 12 kwietnia 2021 roku uruchamia Telefon Wsparcia - pomocy psychologiczno-pedagogicznej - dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu kozienickiego.

       

W każdy poniedziałek i wtorek, w godzinach 18.00 - 20.00, pod numerem telefonu 511 652 812 dyżur telefoniczny pełnić będą pracownicy Poradni.

         Oferowana pomoc jest bezpłatna i anonimowa!

         Zapraszamy do korzystania z tej formy kontaktu.

 Ewa Jarosz

Dyrektor Poradni, psycholog

 

Poradnia  Psychologiczno - Pedagogiczna  w  Kozienicach

 ul. Al. Wł. Sikorskiego 8a     26-900 Kozienice

TEL/FAX (48) 614-89-36                                                                     

 e-mail poradnia.psych.ped@kozienicepowiat.

        

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top