Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

do 18.04.21 r.- nauka zdalna dla uczniów klas I-VIII

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 marca to wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego.             

Wiosna to piękna pora roku, w której przyroda budzi się do życia – pierwsze przebiśniegi, krokusy, śpiewające  skowronki,  słońce jest coraz wyżej , rozkwitają kwiaty i zwierzęta budzą się z zimowego snu. 

 W tym roku Pierwszy Dzień Wiosny uczciliśmy w niecodzienny  sposób. Pierwszy raz online.  Dzień Wiosny bez wychodzenia z domu nie musi być nudny…  

         Wiosna od zawsze stanowiła inspiracje dla artystów, motywy wiosenne są stałym elementem poezji i prozy. Uczniowie naszej szkoły także rozbudzili swoją kreatywność poprzez zaprojektowanie wiosennych stylizacji. Brawa dla nich !

Zapraszamy do obejrzenia naszych pomysłowych uczniów w  prezentacji: „ Pierwszy Dzień Wiosny”.

         Dziękujemy uczestnikom za udział konkursie na NAJCIEKAWSZY STRÓJ WIOSENNY LUB NIETYPOWĄ FRYZURĘ”. Jury nagrodzi wszystkie te osoby.

Justyna Jaroszek - Baca

Donata Wolska - Frączyk

Ewa Ośka

a

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top